Zajęcia mentalne, wzmacniająco – relaksujące

Zajęcia mentalne, prozdrowotne to spokojny i bezpieczny program ćwiczeń, który stanowi idealną profilaktykę w walce z bólem i przeciążeniem narządu ruchu. To zajęcia absolutnie dla wszystkich, są doskonałym uzupełnieniem codziennej aktywności osób już trenujących oraz będą idealne dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zajęciami fitness.

Sekwencje ćwiczeń wykonywane są przy spokojnej muzyce, dzięki czemu ruch poprowadzony jest świadomie i precyzyjnie. Na zajęciach wykonywane są zarówno ćwiczenia wzmacniające (często z użyciem obciążenia zewnętrznego tj. hantelki, gumy oporowe) oraz rozciągające, które poprawiają elastyczność mięśni i zwiększają zakres ruchomości w stawach.
Ćwiczenia połączone są z nauką prawidłowego oddychania, co pomaga wyciszeniu i odprężeniu nie tylko całego ciała, ale także umysłu.

Jakie zajęcia mentalne, prozdrowotne spotkasz w naszym klubie? Są to:

  • Zdrowy kręgosłup – spokojny i bezpieczny program ćwiczeń, który zadba o poprawę Twojej ruchomości kręgosłupa, wzmocni mięśnie przykręgosłupowe oraz rozciągnie mięśnie mające tendencję do przykurczy.
  • Stretching – to seria ćwiczeń rozciągających, redukujących napięcie mięśniowe i zwiększających gibkość.

Szczegółowe opisy ww. zajęć znajdziesz na naszej stronie www – link poniżej
https://endorfina-debica.pl/oferta/zajeciafitness/

Pamiętaj, że do każdych zajęć można dołączyć w dowolnym momencie bez względu na poziom zaawansowania – każdy kiedyś zaczyna, a nasi instruktorzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki.

Do zobaczenia na sali fitness!

Klub Endorfina Fitness&Gym

ul. Głowackiego 17a Dębica

Tel: 739 521 647

Email: recepcja@endorfina-debica.pl