Klub Endorfina znajduje się w Dębicy na ulicy Głowackiego 17A/4 – obok sklepu LIDL

Klub Endorfina jest czynny 7 dni w tygodniu.

poniedziałek-piątek 7:00 – 22:00

sobota 8:00 – 16:00

niedziela 9:00 – 16:00

Tak, w ramach karnetu możesz skorzystać z treningu wprowadzającego – do czego serdecznie zachęcamy. Taki trening trwa zazwyczaj około godziny. Trener pokaże Ci miejsce, w którym będziesz ćwiczyć oraz postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Tak. Honorujemy karty MultiSport, Medicover, FitProfit oraz PZU Sport. Karty te upoważniają do skorzystania zarówno z  siłowni jak i zajęć fitness.

Najważniejsze, aby mieć wygodny, sportowy strój, obuwie na zmianę, ręcznik i koniecznie butelkę wody. Wodę możesz kupić w recepcji Klubu. 

W naszym klubie ćwiczą osoby bardzo zróżnicowane wiekowo. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Członkiem klubu może zostać każda osoba powyżej 14 roku życia. Jeśli nie masz jeszcze 18 lat, na pierwrszą wizytę koniecznie przyjdź  z rodzicem lub opiekunem prawnym w celu podpisania oświadczenia oraz umowy. Dokumenty te należy podpisać osobiście w klubie.

Nie. Możesz ćwiczyć bez żadnych limitów czasowych. Najważniejsze dla nas jest to aby zaplanowany trening był zrealizowany przez Ciebie w 100% – za co zawsze mocno trzymamy kciuki!

Tak. W naszym klubie odbywają się zajęcia dla dzieci a dokładniej Brazylijskie JIU-JITSU z elementami akrobatyki, Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach: początkująca i zaawansowana. Mogą w nich brać udział dzieci od 5 roku życia zarówno chłopcy jak i dziewczynki.

Tak, oczywiście jest taka możliwość. Można taki pomiar wykonać na samym początku przygody z treningiem oraz monitorować go w odstępach czasowych zupełnie za darmo.

Oczywiście. Posiadamy lodówkę z pysznymi FIT daniami. Dostępne są również białkowe smakołyki w postaci batonów, szejków czy koktajli. Wszystko to możecie spożyć na miejscu lub zabrać ze sobą na wynos.

Tak. Na zajęcia grupowe obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapisać się możesz poprzez:

  • strefę klienta na naszej stronie,
  • aplikację efitness app,
  • kontakt telefoniczny,
  • osobiście w klubie.