Redukcja tkanki tłuszczowej

Warto zadbać o estetykę naszego ciała. Siedzący tryb życia, brak ruchu oraz złe nawyki żywieniowe spowodowały, że coraz więcej osób boryka się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Jeżeli chcesz, aby Twoje ciało odzyskało jędrność i elastyczność pamiętaj o połączeniu odpowiedniego systemu treningowego ze zbilansowaną dietą. Spalaniu tkanki tłuszczowej sprzyja wysiłek o średniej intensywności, trwający nie krócej niż 40 minut, wykonywany przynajmniej 3 razy w tygodniu.

Kształtowanie sylwetki i budowanie masy mięśniowej

Kształtowanie sylwetki jest niczym innym jak budowaniem odpowiednich proporcji sylwetki za pomocą wypełniania jej mięśniami przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki tłuszczowej na zadowalającym poziomie. To właśnie taki rodzaj treningu pomoże zbudować Ci zgrabne pośladki, plaski i wyrzeźbiony brzuch oraz smukłą i wysportowaną sylwetkę. Wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie oraz satysfakcja będzie efektem ubocznym w osiąganiu celu.

Kondycja i wytrzymałość

Dbanie o własna wydolność fizyczną pomaga w codziennym życiu. Dzięki regularnym ćwiczeniom łatwo rozładujesz stres i napięcie, poprawisz wydolność i wytrzymałość oraz stan Twojego układu krążeniowo – oddechowego. Pobudzenie metabolizmu spowoduje, że Twój organizm zacznie szybciej usuwać toksyny z organizmu i sprawniej działać. W efekcie Twoja sylwetka zyska lepszy wygląd i stanie się szczuplejsza  i elastyczna.

Zwalczanie stresu i napięcia

Najważniejszym czynnikiem sprzyjającym występowaniu zespołów bólowych kręgosłupa jest siedzący tryb życia, nadmiernie ciężka praca fizyczna oraz stres, który towarzyszy każdemu z nas i jest naturalną reakcją biologiczną na codzienne wyzwania i życiowe zmiany.

Systematyczny trening pozwoli ci na rozładowanie emocji, rozluźni napięte mięśnie a przy okazji poprawi jakość życia, pozbawiając Cię dolegliwości bólowych.

Subscribe to our newsletter