Sztuki walki

 

W poprzednich materiałach na blogu przybliżyliśmy wszystkie grupy zajęć fitness, jednak w naszym grafiku widnieje jeszcze jedna grupa, a są to sztuki walki.
Od kilku dobrych lat możesz zaobserwować w naszym klubie zmagania na macie zarówno grupy dorosłych, jak i ciągle powiększającej się grupy dzieciaków trenujących BJJ!

Czym jest BJJ?
Brazylijskie Jiu Jitsu (BJJ) jest popularną sztuką walki będącą nierozerwalnie związaną z MMA. Jest to połączenie zapasów i judo z walką w parterze.
Tego rodzaju trening pomoże Ci nabyć umiejętności samoobrony, samokontroli, redukcji strachu oraz zapewni szeroko pojęty rozwój fizyczny, a często też osobowościowo-duchowy.

Kto może dołączyć do grupy BJJ?
Grupa dorosłych – Zajęcia te przeznaczone są dla każdego powyżej 14 r.ż. niezależnie od płci, czy poziomu sprawności fizycznej.
Grupa dzieci – W zajęciach mogą brać udział wszystkie dzieci powyżej 5 roku życia, zarówno chłopcy jak i dziewczynki.

Nigdy nie uczestniczyłeś w tego typu zajęciach i nie wiesz jak przygotować siebie lub swoje dziecko do pierwszych zajęć? Już podpowiadamy:

  • Najważniejsze, aby pojawić się w klubie z zapasem czasowym, tak aby na spokojnie wypełnić niezbędne dokumenty, zapoznać się z klubem, przebrać się w szatni oraz w razie potrzeby porozmawiać z trenerem.
  • Strój – na samym początku nie trzeba posiadać profesjonalnego kimona do brazylijskiego jiu-jitsu. Zestaw złożony z koszulki, szortów czy spodni dresowych w zupełności wystarczy. Pamiętaj jednak, aby nigdy nie zakładać niczego z dodatkowymi kieszeniami, szlufkami lub czegoś bardzo luźnego. Jest to niebezpieczne, ponieważ palce mogą zaplątać się w odstające elementy ubioru, a to może doprowadzić do kontuzji.


UWAGA!
Pierwsze zajęcia, w których weźmiesz udział Ty lub Twoje dziecko są zupełnie DARMOWE!

 

Szczegółowe opisy ww. zajęć znajdziesz na naszej stronie www – link poniżej
https://endorfina-debica.pl/oferta/sporty-walki/

Pamiętaj, że do każdych zajęć można dołączyć w dowolnym momencie bez względu na poziom zaawansowania – każdy kiedyś zaczyna, a nasi instruktorzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki.

Do zobaczenia na macie!

 

Klub Endorfina Fitness&Gym

ul. Głowackiego 17a Dębica

Tel: 739 521 647

Email: recepcja@endorfina-debica.pl