Kobieta na siłowni

14.11.2023r.

 

Drogie Panie,

Zaobserwowaliśmy, że często Wasza przygoda z treningiem na  siłowni kończy się na treningu wprowadzającym. Potem znacznie chętniej korzystacie z szerokiej gamy zajęć fitness.

Dlaczego?

Po rozmowach jakie z Wami przeprowadziliśmy okazuje się, że w dużej mierze wynika to z tego, że po treningu wprowadzającym nie czujecie się wystarczająco pewnie, by kontynuować trening siłowy samodzielnie. Macie obawy, że nie będziecie umiały ustawić danej maszyny, że niepoprawnie wykonacie jakieś ćwiczenie, czy w końcu macie poczucie, że inne osoby Was obserwują i oceniają, przez co czujecie się niekomfortowo.

 

Tymczasem trening siłowy niesie za sobą tak wiele dobrego, że żal z niego rezygnować z tak błahych powodów!

Poprawa sylwetki, ograniczenie ryzyka nadwagi, wzmocnienie ścięgien, stawów i więzadeł, zmniejszenie ryzyka urazów to zaledwie kropla w morzu pozytywów treningu siłowego.

 

Postanowiliśmy, że pomożemy Wam wyjść poza strefę komfortu, gdyż zależy nam na tym, abyście pokonały opór przed treningiem siłowym, a nawet go polubiły. W tym celu wprowadzamy nowy rodzaj treningu „Kobieta na siłowni”.

 

  • Na czym będą polegały treningi?

Zajęcia będą odbywać w się w małych 10-cio osobowych grupach na siłowni.

Podczas zajęć będziecie wykonywać treningi dedykowane dla poszczególnych partii mięśniowych, ale także poznacie przeznaczenie maszyn, nauczycie się je ustawiać oraz prawidłowo wykonywać ćwiczenia, co pozwoli nie tylko zwiększyć ich skuteczność, ale przede wszystkim zadbać o Wasze bezpieczeństwo.

 

  • Kto poprowadzi treningi?

Treningi poprowadzi dla Was nasz instruktor i trener personalny w jednej osobie – Kasia Król.

 

  • Kiedy będą treningi?

W każdy wtorek o godz. 16:30

 

Dzięki tej formie zajęć będziecie miały szansę przekonać się, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują”a efekty regularnych treningów sprawią, że pokochacie ten rodzaj treningu i… już z niego nie zrezygnujecie. To właściwie jedyny skutek uboczny, ale zdecydowanie warto!

 

To co? Wchodzicie w to?

Jeżeli jesteś zainteresowana, skontaktuj się z Nami lub odwiedź nas osobiście:

 

Klub Endorfina Fitness&Gym

Głowackiego 17A/4, 39-200 Dębica

739 521 647

recepcja@endorfina-debica.pl