Jak wrócić do treningu po przerwie

Zastanawiasz się, jak wrócić do treningów po przerwie?
Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać!

Poniżej masz niezbędne wskazówki, z którymi warto się zapoznać:

 

  1. Pierwszy trening po powrocie powinien być krótki i spokojny. Choć jesteś w stanie trenować z obciążeniami zbliżonymi do tych sprzed przerwy, kategorycznie nie wolno ci tego robić! Skoncentruj się na treningu całego ciała, mobilizacją oraz rozciąganiem.
    Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszego trenera.
  2. Poproś o poradę trenera personalnego, który fachowym okiem oceni Twój obecny poziom i realne możliwości, a następnie dopasuje do nich odpowiednie ćwiczenia. Pamiętaj, że w ramach karnetu – KONSULTACJE Z TRENEREM MASZ ZUPEŁNIE ZA DARMO!
  3. Trening po przerwie z pewnością wspomoże również zdrowa, zbilansowana dieta. Odpowiednia kaloryczność spożywanych posiłków, dostarczanie organizmowi składników odżywczych, witamin, mikro- i makroelementów są niezbędne do tego, by osiągać założone cele sportowe.
  1. Dodatkowa motywacja? Jeśli sport to Twoja pasja to nie będziesz jej potrzebował, jednak nawet najlepsi w chwili kryzysu potrzebują słowa otuchy czy wsparcia – PAMIĘTAJ, ŻE W TEJ KWESTII MOŻESZ NA NAS LICZYĆ!
  2. Nie obawiaj się, zbyt intensywnego startu na zajęciach fitness. Pragniemy Cię uspokoić, że nasi instruktorzy będą stopniowo zwiększali intensywność zajęć dostosowując je do Twoich możliwości i zaleceń WHO.
  3. Pobudź swoje ciało, czyli pamiętaj o rozciąganiu i czasie na regenerację. Przez kilka miesięcy bez regularnych treningów na pewno jesteś pospinany, a przez to bardzo podatny na kontuzje. Mimo tego, że wcześniej ich nie łapałeś, teraz musisz być ostrożny.

 

To co, gotowy?
Czekamy na Ciebie!

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z trenerem
Tel: 739 521 647
Email: recepcja@endorfina-debica.pl

Subscribe to our newsletter