Zajęcia grupowe

CZY ZAJĘCIA GRUPOWE SĄ DLA MNIE?

OTO NAJCZĘSTSZE PYTANIE JAKIE ZADAJECIE NAM PRZED ROZPOCZĘCIEM TAKIEJ FORMY AKTYWNOŚCI – JESTEŚMY PRZEKONANI, ŻE ROZWIEJEMY WASZE WĄTPLIWOŚCI!

 

Czy jako nowy członek zajęć nadążę za grupą? – Nie ma powodu do niepokoju. Nasi instruktorzy doskonale wiedzą, że zajęcia muszą być tak przemyślane i zorganizowane, aby każdy, kto w nich uczestniczy czuł się komfortowo i dawał radę realizować otrzymane zadania. 

 

Z pewnością inni uczestnicy będą się ze mnie śmiać, bo jestem nowy? – Nic bardziej mylnego, w klubie panuje doskonała atmosfera. Zarówno prowadzący jak i inni klubowicze doceniają swój wzajemny wysiłek włożony w trening. Grupa to potężna siła, która daje ekstra energię, dzięki temu jesteś w stanie pokonywać własne słabości, a jedyną reakcją jakiej możesz się spodziewać jest podziw współćwiczących.

 

Skąd mam wiedzieć jakie zajęcia wybrać? – Opisy zajęć oraz profile instruktorów znajdują się na naszej stronie internetowej. Zdjęcia, filmy i relacje z poszczególnych zajęć, umieszczane w naszych mediach pozwolą Ci zobaczyć namiastkę tego, czego możesz się spodziewać i poczuć atmosferę panującą na zajęciach. Oczywiście pomocą służy nasza recepcja, która udzieli Ci wskazówek i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ale, aby się przekonać jaka forma ruchu jest odpowiednia dla Ciebie, należy po prostu spróbować.

 

 

Mam pewne przeciwwskazania do wykonywania konkretnych ćwiczeń. Co w takiej sytuacji?  – Zajęcia grupowe funkcjonują najlepiej jako uzupełnienie treningu w formie indywidualnej. Oczywiście nie da się stworzyć idealnego planu dla wszystkich uczestników zajęć natomiast mamy tu sprawdzone rozwiązania. Przed rozpoczęciem zajęć poinformuj instruktora o swoich przeciwwskazaniach i umów się, że jeśli pojawi się problematyczne ćwiczenie to na sygnał np. uniesionej ręki instruktor podejdzie i pomoże lub zaproponuje ćwiczenie alternatywne.

 

Umów się na konsultację z jednym z naszych trenerów i wspólnie wybierzcie zajęcia odpowiednie do realizacji Twojego celu!

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć fitness, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

https://endorfina-debica.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec

Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

Klub Endorfina ul. Głowackiego 17a Dębica

Tel: 739 521 647

Email: recepcja@endorfina-debica.pl

Subscribe to our newsletter