Śniadanie edukacyjne

01.12.2021 r.

Śniadanie Edukacyjne z Fizjonaturopatą!

 

Już w sobotę 11 grudnia o godz. 10:30 odbędzie się kolejne Śniadanie Edukacyjne w Klubie Endorfina.» Temat spotkania: Tradycyjna Medycyna Chińska – system odżywiania według dietetyki 5 przemian» Prowadzący: Kamil Skóra – Trener Personalny i Fizjonaturopata
Tradycyjnie śniadanie rozpoczniemy od świeżo mielonej kawy! Następnie Kamil weźmie sprawy w swoje ręce i zapozna nas z zagadnieniem systemu odżywiania według 5 przemian – jesteś ciekawy co to takiego? My bardzo!Tematy, które zostaną poruszone to:
  •  Zwiększenie odporności
  •  Zegar aktywności narządów
  •  Termika jedzenia i jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb

A co dobrego zjemy? Otóż zjemy owsiankę, którą najpierw wspólnie przygotujemy! Jedno jest pewne – takiej owsianki nigdy nie jadłeś!

PAMIĘTAJ! Udział w spotkaniu jest zupełnie darmowy i ma charakter otwarty, czyli mogą wziąć w nim udział wszystkie chętne osoby – nie musisz być naszym klubowiczem! Warunkiem uczestnictwa w Śniadaniu jest wcześniejszy zapis na listę obecności. Jak to zrobić?

Zgłoś swoją chęć wzięcia udziału mailowo recepcja@endorfina-debica.pl lub w wiadomości poprzez Messenger.

UWAGA! Liczba uczestników, biorących udział w spotkaniu jest ograniczona. Jeżeli macie ochotę podzielić się swoim ulubionym śniadaniem lub zdrową przekąską – śmiało możecie przygotować i zabrać je ze sobą – z pewnością każdy uczestnik zasmakuje Waszych pyszności ! Nie zapomnijcie również o przepisie.
Przed nami świetna zabawa oraz duża dawka wiedzy!
Do zobaczenia !