• NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?
  • KLUB FITNESS TO DLA CIEBIE NOWOŚĆ?
  • DOŁĄCZ DO NASZEGO KLUBU WPROWADZIMY CIĘ KROK PO KROKU DO ŚWIATA FITNESSU!

1. WYWIAD MEDYCZNY Z TRENEREM

Na początku Twojej przygody z Endorfiną, jeden z naszych trenerów przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny, w celu dobrania odpowiedniej formy treningu dla Ciebie.

2. POMIAR SKŁADU MASY CIAŁA

Dzięki naszej specjalistycznej wadze poznasz m.in. swój wiek metaboliczny, poziom tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej i wody.

3. USTALENIE CELÓW TRENINGOWYCH

Jasno obrany cel pomaga utrzymać motywacje na wysokim poziomie. Wraz z naszym trenerem określ, co chciałbyś osiągnąć w określonym odstępie czasu.

4. UŁOŻENIE PLANU TRENINGOWEGO

Po ustaleniu Twojego celu, trener ułoży dla Ciebie indywidualny plan treningowy, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

5. TRENING WPROWADZAJĄCY

Podczas treningu wprowadzającego trener poinstruuje Cię, jak posługiwać się maszynami oraz objaśni techniczne aspekty ćwiczeń, abyś mógł starannie i bezpiecznie je wykonywać.

6. MONITOROWANIE POSTĘPÓW TRENINGOWYCH

Nic tak nie motywuje do dalszych działań jak świadomość, że Twój wysiłek przynosi efekty. Po kilku tygodniach treningu warto wykonać ponowny pomiar składu masy ciała, aby zweryfikować postępy i ewentualnie zmodyfikować plan treningowy.

Pamiętaj, że nasi trenerzy są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości związane z treningiem i dietą.

Zabierz ze sobą:

Wygodny strój

Ręcznik

Buty na zmiane

Wodę