?> Instruktorzy | Endorfina Fitness & Squash Dębica

Instruktorzy

Małgorzata Skwirut
INSTRUKTOR FITNESS
Trener personalny. Od 2009 roku czynnie prowadzi zajęcia fitness - aerobik, BPU, TBC, Body Ball, a także zajęcia wzmacniające z drużyną hokejową oraz zajęcia sprawnościowe z dzieciaczkami. Cechuje się otwartością, życzliwością, profesjonalnym podejściem do prowadzonej grupy jak i do każdej osoby indywidualnie, dbając o rozwój i bezpieczeństwo podopiecznych. Nieustannie się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje zgłębiając tajniki ruchu i rozwoju ciała. Na jej zajęciach nie sposób się nudzić, potrafi wycisnąć siódme poty 🙂
Kasia Mitoraj
TRENER PERSONALNY/INSTRUKTOR FITNESS
Magister Wychowania Fizycznego. Instruktor Fitness, Odnowy Biologicznej, Gimnastyki Korekcyjnej, Trener Personalny. Ukończyła szkolenia CPF Funkcjonalny Trening Powięziowy, Zdrowy Kręgosłup oraz Aktywna w Ciąży. Ponadto stale zgłębia wiedzę na temat żywienia osób aktywnych, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z dietetyki i suplementacji w sporcie. Jej podejście do ludzi pozwala dokładnie zrozumieć ich potrzeby związane z własnym wyglądem, umiejętnie motywuje do skutecznego działania w kierunku dążenia do zadowolenia ze swojego wyglądu i samopoczucia. Profesjonalna w każdym aspekcie swojej pracy. Zawsze dyspozycyjna i niezawodna. Energiczna i uśmiechnięta optymistka. Naładowana dużą dawką ENDORFIN, którą chce przekazać innym.
Joasia Król - Wojtynkiewicz
INSTRUKTOR FITNESS
Dyplomowany trener personalny, ukończyła kurs pod kierownictwem dr Anety Przepióry. Instruktor rekreacji ruchowych, specjalność FITNESS - nowoczesne formy gimnastyki. Zawodowo związana ze sportem od 13 roku życia, trenując Lekkoatletykę - sprint krótki. Na jej koncie znaleźć można takie tytuły jak złota i srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw wojewódzkich, kadrowiczka reprezentacji Polski. Aktywność fizyczna zawsze towarzyszy w jej życiu, wie że sport idzie w parze z wyglądem, samopoczuciem, akceptacją samego siebie, ale przede wszystkim ze zdrowiem. Pamięta, że "Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu". W Endorfinie prowadzi zajęcia Pilates, Stop cellulit, Pump i Fatburinng.
Robert Archacki
TRENER PERSONALNY/INSTRUKTOR FITNESS
Instruktor ze specjalnością: Kulturystyka oraz Body Fitness Trainer, Instruktor Mental&Power Cycling, specjalista żywienia i suplementacji. Uczestnik szkoleń Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System "Sylwetka", m.in. Muscle IQ ze specjalnością: budowania siły, masy mięśniowej, kształtowania, budowania separacji, definicji oraz bezpośredniego przygotowania startowego. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dobierając odpowiedni trening w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie. Bardzo lubi pracę z ludźmi, dlatego nauka poprawnej techniki oraz motywowanie sprawia mu ogromną radość. Na co dzień wesoły i uśmiechnięty zaraża innych swoja pasją. Odpowiednio dobrana przez niego dieta oraz ćwiczenia są gwarancją osiągnięcia sukcesu. Jest trenerem personalnych oraz prowadzi zajęcia Cycling, na które zaprasza osoby początkujące jak i te bardziej zaawansowane.
Ludmiła Zielińska
TRENER PERSONALNY/INSTRUKTOR FITNESS
Studentka WF na URZ, absolwentka kierunku Pedagogiki Osiągnięcia w branży fitness sylwetkowym: - 1 miejsce Miss SFD 2012 - 1 miejsce Mistrzostwa Polski Fitness Model WFF/WBBF 2013 - 1 miejsce Puchar Europy WFF/WBBF Amber Prix 2013 Fitness Model - 2 miejsce Mistrzostwa Polski w Fitness Sylwetkowym Juniorów IFBB/PZKiTS 2013 - 3 miejsce Puchar Polski Miss Shape NAC 2012 Doświadczenie jako trener personalny oraz instruktor kulturystyki i fitness, poparte kilkuletnim stażem treningowo-żywieniowym.