Nasza Misja i Wartości

Klub Endorfina powstał z pasji do sportu i aktywnego stylu życia. Naszą ideą było stworzenie miejsca, w którym każdy, w wybrany przez siebie sposób będzie mógł kształtować swoją sylwetkę i dbać o zdrowie. Jednak z czasem, zrozumieliśmy, że Nasi klienci oczekują od Nas czegoś więcej. Endorfina ma być miejscem, w którym Nasi klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Miejscem gdzie panuje rodzinna atmosfera oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu. Endorfina to eksplozja hormonów szczęścia, powodująca doskonałe samopoczucie. Naszym celem jest sprawić, by ten stan nigdy nie opuszczał Naszych klientów.

Zorientowanie na klienta

Nasza najwyższą wartością jest satysfakcja klienta. Wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom, przywiązując szczególną wagę do niesienia mu pomocy w realizacji obranych celów.

Jakość

Procedury i standardy pracy całego zespołu mają na celu wznieść nas na wyższy poziom obsługi nie pozwalając klientowi poczuć się nieważnym. Jesteśmy gotowi na przyjęcie każdej opinii klienta, bo tylko w ten sposób możemy korygować i poprawiać jakość naszych usług.

Etyka

Wymagamy od siebie i innych przestrzegania najwyższych standardów etycznych. Traktujemy wszystkich tak, jak chcielibyśmy być sami potraktowani. Uczciwość, szacunek i tolerancja to nasze drogowskazy do działania.

Nasz zespół

Nasz zespół to przede wszystkim pasjonaci, dla których sport jest sposobem na życie. To ambitni, wykwalifikowani i pozytywni ludzie, dla których najważniejszy jesteś Ty! Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie – możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy Ci wyznaczyć cel, zaplanujemy trening i będziemy wspierać w konsekwentnej realizacji…  Z efektów rozliczysz się sam!

Ewelina Rokita

Ewelina Rokita

menadżer klubu

Klika słów o Tobie

Zamiłowanie do zdrowego stylu życia skierowało mnie w stronę branży fitness, do której dołączyłam początkowo jako wierny uczestnik zajęć grupowych, a ostatecznie jako usatysfakcjonowany i ciągle rozwijający się pracownik. Pomimo tego, że praca w klubie fitness pozwala mi na robienie wielu rzeczy, które są dla mnie w życiu cenne, wolny czas dla zachowania równowagi staram się spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi, a najlepiej w otoczeniu natury i zwierząt, które kocham od najmłodszych lat. W życiu ważne są dla mnie dobre relacje z ludźmi, radość, uśmiech, pozytywne nastawienie i umiejętność cieszenia się każdą chwilą.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w Endorfinie daje mi możliwość, którą bardzo cenię, a mianowicie kontakt z ludźmi w licznych interakcjach każdego dnia, a także możliwość rozwoju jako człowiek, jako przełożony oraz jako powiernik wielu ważnych spraw.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

W pracy ważnych jest dla mnie kilka wartości:

  • Porządek – dosłownie i w przenośni,
  • Zaufanie i rzetelność – zarówno w względem własnej osoby jak i zespołu,
  • Satysfakcja i motywacja – to pomaga Nam w robieniu kroków w przód!

Obsługa klienta

Paulina Gołąb

Paulina Gołąb

Obsługa klienta

Klika słów o Tobie

Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. 10 lat trenowałam siatkówkę i uważam, że sport pozwala poznać swoje słabe i mocne strony i uczy pokory i szacunku do przeciwnika.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w Endorfinie daje mi możliwość poznawania wspaniałych ludzi: trenerów którzy zarażają pasją do sportu i imponują wiedzą, a także klubowiczów, którzy na naszych oczach przechodzą metamorfozy, zaprzyjaźniają się z nami i dzielą się swoimi sukcesami.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

W pracy najważniejszy jest dla mnie profesjonalizm, poważne traktowanie każdego powierzonego zadania, ale także przyjazna atmosfera i poczucie, że jestem częścią zespołu i mamy wspólną misją –  zarażanie ludzi miłością do aktywności fizycznej.

Dominika Maduzia

Dominika Maduzia

Obsługa klienta

Klika słów o Tobie

Jestem osobą bardzo aktywną. Uwielbiam jazdę na rowerze oraz na rolkach, długie spacery, malowanie obrazów oraz treningi na siłowni. Od jakiegoś czasu interesuje się stylizacją paznokci i grafiką komputerową.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w Endorfinie na pewno daje mi odskocznie od szarej rzeczywistości, poznałam wiele wspaniałych osób, którzy przyjęli mnie z uśmiechem na twarzy, każdy jest dla mnie bardzo wyrozumiały.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Najważniejsi w pracy dla mnie są ludzie, tak naprawdę to oni tworzą klimat który panuje w klubie.

Natalia Jamroch

Natalia Jamroch

Obsługa klienta

Klika słów o Tobie

Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą. W wolnej chwili trenuję na siłowni, jeżdżę na rolkach i spaceruję. Uwielbiam góry, a szczególne miejsce w moim sercu zajmują Bieszczady.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w Endorfinie daje mi satysfakcję, mnóstwo pozytywnej energii, możliwość poznania dużej ilości osób pozytywnie zakręconych na punkcie sportu.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Dla mnie najważniejsza jest relacja z ludźmi, którzy tworzą wspaniałą atmosferę w naszym klubie.

Trenerzy i instruktorzy

Małgorzata Skwirut

Małgorzata Skwirut

INSTRUKTOR FITNESS/TRENER PERSONALNY

Klika słów o Tobie

Sport był częścią mojego życia odkąd pamiętam. Od 2009 roku jestem dyplomowanym instruktorem fitness i trenerem personalnym. Posiadam wiele ukończonych szkoleń i kursów m.in. instruktor TRX, kettlebels, Grom Combat dla kobiet. Jestem pozytywną osoba uwielbiająca się śmiać, uwielbiam przebywać między ludźmi dlatego praca na sali fitness i na siłowni daje mi mnóstwo pozytywnej energii.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca na Endorfinie pozwala mi na poznanie wielu osób które tak jak ją uwielbiają ćwiczyć. Pozwala mi także pracować w super pozytywnym i profesjonalnym teamie.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Najważniejsze jest zadowolenie i uśmiech na twarzy klientów po zakończonych zajęciach i treningu oraz miała atmosfera.

Kamil Skóra

Kamil Skóra

INSTRUKTOR FITNESS/TRENER PERSONALNY

Klika słów o Tobie

Jestem nieustannym odkrywcą, który osiąga swoje cele z uśmiechem idąc przez życie. Rozwój i jakość to wartości, które stawiam na pierwszym miejscu. Wieloletnie uprawnianie sportów wykształciło we mnie mnóstwo pozytywnych cech oraz przyniosło wiele korzyści, wśród najcenniejszych mogę wymienić: dyscyplinę, wytrwałe dążenie do zamierzonego celu, systematyczność, silny charakter, wiarę w osiągnięcie sukcesu oraz dbałość o zdrowie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę na temat różnych rodzajów aktywności ruchowej, począwszy od kulturystyki, nowych form fitnessu i kształtowania ciała, kończąc na treningu ogólnorozwojowym. Uważam, że odpowiednie wsparcie przyczyniło się do miejsca w którym teraz jestem, więc nie czekaj na osiągnięcie wymarzonego celu, który jest w zasięgu Twojej ręki : )

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Radość, spokój, uśmiech to energia którą daje mi praca w Endorfinie.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Najważniejsze dla mnie w pracy jest satysfakcja i uśmiech zadowolonych klubowiczów gdy przezwyciężają swoje słabości w osiąganiu wymarzonego celu.

Patrycja Szymaszek

Patrycja Szymaszek

INSTRUKTOR FITNESS/FIZJOTERAPEUTA

Klika słów o Tobie

Zawodowo zajmuję się fizjoterapią. Specjalizuję się w terapii uroginekologicznej i okołoporodowej, a obecnie jestem studentką osteopatii. Nierozerwalnie związana ze sportem, dlatego oprócz Fizjoterapii ukończyłam również studia Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ponadto posiadam takie tytuły jak: Instruktor Fitness, Trener Personalny, Instruktor Piłki Siatkowej, Instruktor Pływania, Instruktor Animal Flow, Instruktor Nordic Walking.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w Endorfinie daje mi dużo pozytywnej energii dzięki wspólnym treningom i spotkaniom z klubowiczami.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Najważniejszy dla mnie jest kontakt z ludźmi! Niepowtarzalna atmosfera i możliwość robienia tego co kocham!

Wioleta Świerczek

Wioletta Świerczek

Instruktor Zumba Fitness

Klika słów o Tobie

Jestem Magistrem Wychowania Fizycznego o specjalizacji Gimnastyka Korekcyjno-Kompensacyjna oraz Edukacja Zdrowotna. Oprócz tego od siedmiu lat jestem Instruktorem Zumba Fitness, Trenerem Zdrowia , doradcą zdrowego odżywiania oraz terapeutą prawidłowej postawy ciała i zdrowego kręgosłupa. Uwielbiam kiedy na zajęciach Zumby możemy na chwilę oderwać się od rzeczywistości i popłynąć w latynoskich rytmach. Zajmuję się także pracą z dziećmi i dorosłymi wymagającymi korekcji wad postawy ciała oraz z osobami z nadwagą.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Doskonalenie i szlifowanie swoich umiejętności trenersko – instruktorskich w nowoczesnym i profesjonalnym zespole.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Najważniejsze podczas mojej pracy jest to aby moi podopieczni czuli się komfortowo, a na każde zajęcia przychodzili pełni energii i z uśmiechem na twarzy.

Maria Mikut

Maria Mikut

Instruktor fitness

Kilka słów o Tobie

Jestem certyfikowaną instruktorką fitness i stretchingu oraz trenerką personalną, od dziecka związaną ze sportem. Pływanie i tenis to zdecydowanie moje dziedziny, ale to taniec okazał się moją największą pasją. Odniosłam w tańcu wiele sukcesów m.in. kilkukrotnie Mistrzostwo Polski w Show Dance. To na lekcjach tańca poznawałam tajniki stretchingu i dzięki nim zaczęłam je zgłębiać. Ukończyłam kurs instruktorski z dziedziny tańca współczesnego i pierwsze doświadczenia w prowadzeniu zajęć grupowych, zdobyłam na treningach tanecznych z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam warsztaty ze stretchingu z uwzględnieniem biomechaniki ruchu. Cały czas kształcę się i rozwijam w oparciu o wiedzę profesjonalistów.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Kolejną możliwość rozwoju.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Dobre samopoczucie i kontakt z klientem

Anna Ciepińska

Anna Ciepińska

Trener personalny

Klika słów o Tobie

Moją pasją jest sport, a głównie trening siłowy. Mam nadzieję, że swoją wiedzą, którą wciąż poszerzam będę mogła zainspirować innych. W procesie kształtowania sylwetki i budowania siły, a także podłoża psychicznego ważna jest cierpliwość. Można mieć wiele samozapracia i chęci, ale grunt to czerpać radość z całego procesu. Moim marzeniem są podróże, lubię odwiedzać nowe miejsca i podziwiać krajobrazy.

 

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w Endorfinie pozwala mi rozwijać swoje umiejętności. Dzięki niej poznaje wartościowych ludzi i uczę się indywidualnego podejścia do każdego z nich.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

 

Najważniejsze w pracy jest dla mnie to aby stworzyć przyjazną atmosferę, chciałabym aby każdy kto stawia pierwsze kroki na siłowni czuł się zaopiekowany i miał świadomość, że jesteśmy jedną wielką sportową rodziną. Razem damy radę!

Krystian Jeniec

Krystian Jeniec

TRENER SZTUK WALKI

Klika słów o Tobie

Nie będę się rozwodził i opiszę się trzema słowami: skuteczny, ambitny, nastawiony biznesowo.

Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w Endorfinie daje mi dużo satysfakcji. Patrzenie na ciągły rozwój osób, które prowadzę, ich zmiany oraz całkiem nowe podejście do swojego dotychczasowego życia daje mi niesamowitego „motywacyjnego kopa”, dzięki któremu wiem, że zmierzam w dobrym kierunku.

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Głównym moim założeniem w pracy jest mój własny komfort. Czując się dobrze w środowisku, które mnie otacza, wiem że mogę dać z siebie oraz przekazać 110% swoich umiejętności/doświadczeń.

Jakub Cichoń

Jakub Cichoń

TRENER SZTUK WALKI

Klika słów o Tobie

Z wykształcenia jestem pedagogiem, skończyłem podwójne studia magisterskie, a już od czasu studiów, czyli od około 20 lat związany jestem ze sztukami walki oraz sportami siłowymi. Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem od Judo. W 2010 roku zostałem wicemistrzem Sussex & Surrey i zakwalifikowałem się do drużyny tego hrabstwa w zawodach ogólnokrajowych w Wielkiej Brytanii. Zaledwie dwa lata później w 2012 rozszerzyłem swój trening o Brazylijskim Jiu-jitsu i od tego czasu kontynuuję już tą ścieżkę. Podczas tych dziesięciu lat z Brazylijskim Jiu-jitsu odnosiłem wiele sukcesów zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Na swoim koncie posiadam:

  • 2 x międzynarodowe wicemistrzostwo amerykańskiej federacji NAGA
  • wicemistrzostwo Polski oraz 3 x 3 miejsce na Mistrzostwach Polski
  • 2 i 3 miejsce na Grand Prix Polski
  • 2 x mistrzostwo na Grand Prix Polski –
  • 2 oraz 3 miejsce na Pucharze Polski
  • 3 miejsce na Mistrzostwach Polski ADCC
  • 2 x mistrzostwo oraz 2 x wicemistrzostwo Grapplers Cup 3 miejsce na mistrzostwach Polski BJJ No Gi oraz wiele medali z ligi oraz mniejszych zawodów Brazylijskiego Jiu-jitsu.

Cały czas doskonalę się w zakresie sztuk walki i sportów siłowych, a także od kilku lat prowadzę zajęcia Jiu-jitsu dla dzieci oraz dorosłych. Moi podopieczni zarówno ci najmłodsi jak i dorośli odnieśli już wiele sukcesów na arenie całej Polski. Zdobywali medale zarówno indywidualnie jak i puchary drużynowe. Nasza sekcja Jiu-jitsu znajdująca się w klubie Endorfina posiada ogromne możliwości rozwoju, które daje nam członkostwo w teamie Fight Sports Polska, na którego czele stoi w Polsce Paweł Boris Kunysz a międzynarodowo jeden z najlepszych zawodników na świecie oraz wielokrotny mistrz Świata Roberto Cyborg Abreau.


Co daje Ci praca w Endorfinie?

Praca w klubie to przede wszystkim rozwój osobisty i realizacja pasji jaką jest dla mnie sport.


Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?

Zdecydowanie najważniejsze, to przekazywanie innym sportowej pasji. Pokazanie alternatywy w zdrowym sportowym trybie życia.

Kamil Miśkiewicz

Kamil Miśkiewicz

TRENER PERSONALNY