Instruktorzy

dsc08275
Małgorzata  Skwirut
Instruktor Fitness
Trener personalny. Od 2009 roku czynnie prowadzi zajęcia fitness - aerobik, BPU, TBC, Body Ball, a także zajęcia wzmacniające z drużyną hokejową oraz zajęcia sprawnościowe z dzieciaczkami. Cechuje się otwartością, życzliwością, profesjonalnym podejściem do prowadzonej grupy jak i do każdej osoby indywidualnie, dbając o rozwój i bezpieczeństwo podopiecznych. Nieustannie się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje zgłębiając tajniki ruchu i rozwoju ciała. Na jej zajęciach nie sposób się nudzić, potrafi wycisnąć siódme poty :)
dsc08186
Kasia  Mitoraj
Trener Personalny/Instruktor Fitness
Magister Wychowania Fizycznego. Instruktor Fitness, Odnowy Biologicznej, Gimnastyki Korekcyjnej, Trener Personalny. Ukończyła szkolenia CPF Funkcjonalny Trening Powięziowy, Zdrowy Kręgosłup oraz Aktywna w Ciąży. Ponadto stale zgłębia wiedzę na temat żywienia osób aktywnych, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z dietetyki i suplementacji w sporcie. Jej podejście do ludzi pozwala dokładnie zrozumieć ich potrzeby związane z własnym wyglądem, umiejętnie motywuje do skutecznego działania w kierunku dążenia do zadowolenia ze swojego wyglądu i samopoczucia. Profesjonalna w każdym aspekcie swojej pracy. Zawsze dyspozycyjna i niezawodna. Energiczna i uśmiechnięta optymistka. Naładowana dużą dawką ENDORFIN, którą chce przekazać innym.
dsc08361
Krzysiek Wójciak
Trener Personalny
Pasjonat sportów siłowych, związany ze sportem od najmłodszych lat. Absolwent Wychowania Fizycznego o specjalności gimnastyka korekcyjna z odnową biologiczną, z zawodu pasjonat rekreacji ruchowej i fitness. Dyplomowany instruktor dietetyki i suplementacji w sporcie Wyższej Szkoły Trenerskiej w Lublinie oraz instruktor rekreacji ruchowej Centrum Edukacji Kadr Kultury Fizycznej ProActive w Warszawie. Krzysiek w świetny sposób pomoże Ci w budowaniu odpowiedniej sylwetki, zarówno poprzez wzmacnianie naszych mięśni, jak i redukcję masy ciała. Duże doświadczenie w pracy jako instruktor łączy z świetnymi relacjami międzyludzkimi. Chętnie pomoże i profesjonalnie doradzi jeśli marzysz o odbudowaniu swojej kondycji i sylwetki. Krzysiek łączy pomoc swoim podopiecznym z aktywnym uprawianiem sportu. W swojej karierze zdobył liczne nagrody w dyscyplinie armwrestlingu- wielokrotnie odbierał medale Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, wygrywał zawody regionalne. Krzysiek to specjalista który odmieni nie tylko Twoje ciało, ale i ducha!
dsc08698
Joasia Król - Wojtynkiewicz
Instruktor Fitness
Dyplomowany trener personalny, ukończyła kurs pod kierownictwem dr Anety Przepióry. Instruktor rekreacji ruchowych, specjalność FITNESS - nowoczesne formy gimnastyki. Zawodowo związana ze sportem od 13 roku życia, trenując Lekkoatletykę - sprint krótki. Na jej koncie znaleźć można takie tytuły jak złota i srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw wojewódzkich, kadrowiczka reprezentacji Polski. Aktywność fizyczna zawsze towarzyszy w jej życiu, wie że sport idzie w parze z wyglądem, samopoczuciem, akceptacją samego siebie, ale przede wszystkim ze zdrowiem. Pamięta, że "Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu". W Endorfinie prowadzi zajęcia Pilates, Stop cellulit, Pump i Fatburinng.
dsc08450
Robert Archacki
Trener Personalny/Instruktor Fitness
Instruktor ze specjalnością: Kulturystyka oraz Body Fitness Trainer, Instruktor Mental&Power Cycling, specjalista żywienia i suplementacji. Uczestnik szkoleń Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System "Sylwetka", m.in. Muscle IQ ze specjalnością: budowania siły, masy mięśniowej, kształtowania, budowania separacji, definicji oraz bezpośredniego przygotowania startowego. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dobierając odpowiedni trening w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie. Bardzo lubi pracę z ludźmi, dlatego nauka poprawnej techniki oraz motywowanie sprawia mu ogromną radość. Na co dzień wesoły i uśmiechnięty zaraża innych swoja pasją. Odpowiednio dobrana przez niego dieta oraz ćwiczenia są gwarancją osiągnięcia sukcesu. Jest trenerem personalnych oraz prowadzi zajęcia Cycling, na które zaprasza osoby początkujące jak i te bardziej zaawansowane.
monika_magierska
Monika Magierska
Instruktor Fitness
Od 2010 dyplomowana instruktorka fitness. Ukończyła kursy instruktorskie w szkole Open Mind oraz Tribal Fitness School w Krakowie, gdzie przez 5 lat prowadziła zajęcia w krakowskich klubach fitness. W 2017 ukończyła również kurs trenera personalnego w Rzeszowie. Prowadzi różne zajęcia m.in. ABT, Body shape, Pump, piłki. Specjalizuje się również w wolniejszych formach zajęć takich jak pilates i zdrowy kręgosłup. Ukończyła kurs pilates w Studio Reha-fit, ośrodku specjalizującym się w rehabilitacji i pilatesie. Ciągle szkoli się i rozwija, stara się by ćwiczenia na zajęciach nie były rutynowe. Fitness to jej sposób na dobre samopoczucie. Swoją pozytywną energią stara się zarażać wszystkich uczestników zajęć. Podczas treningu najważniejsze są dla niej świadome i bezpieczne ćwiczenia. Stara się by wzmożony wysiłek był nagradzany dobrą i miłą atmosferą oraz dobra muzyką. Zwraca uwagę na funkcjonalność i efektywność treningu.
endo portret-0001
Katarzyna Ogrodnik
Trener Personalny/Instruktor Fitness
Trener personalny, Instruktor Sportu ze specjalizacją fitness. Dodatkowo ukończyła szkolenie z treningu w podwieszeniu (TRX). Treningi to dla niej nie tylko praca, ale też ogromna pasja. Dużą wagę przykłada nie tylko do aktywności fizycznej, ale przede wszystkim do sposobu odżywiania – dlatego stara się uświadamiać swoich klientów, aby swoje życie zmienili również „od kuchni”. Na jej zajęciach nie ma miejsca na monotonię, uważa że dobry trening to taki, kiedy wychodzimy z niego zmęczeni, ale szczęśliwi. Pomoże nie tylko wyrzeźbić Twoje ciało, ale też zdobyć wspaniałą kondycję i poprawić samopoczucie.
Fotki do ramek do druku_17-10-2017_0002
Dominik Szelengiewicz
Trener personalny
Trener personalny,specjalista do spraw żywienia w sporcie,pasjonat kulturystyki,uczestnik licznych kursów i szkoleń dotyczących odżywiania. .Obecnie absolwent uczelni o kierunku ''dietetyka". Finalista międzynarodowego pucharu polski w kulturystyce klasycznej.Ze sportem związany od 10 roku życia.Praca z ludźmi sprawia mu ogromną radość,motywuje do działania jak nikt inny.Dominik z chęcią pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy czy też zbudować masę mięśniową.Do każdego klienta podchodzi z dokładną starannością,dba o to by trening był idealnie dopasowany do twoich możliwości i potrzeb.Jeśli nie boisz się wyzwań zapraszamy na trening satysfakcja gwarantowana!